5132011680174-94

Spôsob súťaže

Každý s každým (doma a vonku). Počet kôl (štvorkolovo), dokopy 16 zápasov.

Hodnotenie výsledkov

Za víťazstvo v riadnej hracej dobe sa družstvu do tabuľky prideľujú 3 body, za remízu v riadnej hracej dobe sa družstvu do tabuľky prideľuje 1 bod, za prehru v riadnej hracej dobe nezíska družstvo žiadne body a prideľuje sa mu do tabuľky 0 bodov. Pri dosiahnutí rozdielu skóre 15 gólov (príklad 23:8), bude zápas predčasne ukončený pre veľkú prevahu.

Postup zo súťaže:

Zo súťaže sa nepostupuje. Možné prihlásenie družstva do kvalifikácie o 1. ligu mužov. Určuje jednotlivý predpis kvalifikácie o 1. ligu mužov.

Určenie poradia družstiev:

• vyšší počet bodov

• vyšší počet bodov zo vzájomných zápasov

• gólový rozdiel, potom gólový pomer zo súčtu daných a inkasovaných gólov vo vzájomných zápasoch

• gólový rozdiel a následne pomer zo všetkých zápasov

VEKOVÉ KATEGÓRIE PRE ÚČASŤ:

Dorastenci – ročníky nar. 2003 a 2004 a starší žiaci – ročník nar. 2005 a 2006.

SPÔSOB SÚŤAŽE:

Každý s každým (doma a vonku). Počet kôl (dvojkolovo).

MINIMÁLNY POČET ZÁPASOV V SEZÓNE:

Počet zápasov jedného družstva v jednej sezóne určí príslušný riadiaci orgán súťaže, podľa počtu prihlásených družstiev. Odporúčaný minimálny počet zápasov jedného družstva v jednej sezóne je 18 zápasov.

HODNOTENIE VÝSLEDKOV:

HRACÍ ČAS:

3 x 20 min. hrubý čas, 2 x 3 min. prestávka, minimálny čas na jedno stretnutie je 90 minút. Čas sa nezastavuje. Posledné 3 minúty poslednej tretiny sa hrajú na čistý čas. Čas sa zastavuje pri strelení gólu, vylúčení, trestnom strieľaní, time-oute, zranení, technických problémoch, mimoriadnom prerušení (trojitý signál). Vo všetkých stretnutiach organizátor umožní družstvám minimálne 30-minútovú rozcvičku na pripravenom ihrisku; (t.j. vstup na pripravené ihrisko najneskôr 30 minút pred zápasom). Organizátor zápasu je povinný minimálne 60 minút pred zápasom sprístupniť uzamykateľné šatne vrátane spŕch a sociálnych zariadení pre hráčov